Miłość i bliskie relacje

Sesje indywidualne dla osób, których partner nie chce uczestniczyć w terapii par, dla osób po rozstaniu / rozwodzie, dla osób samotnych. Proponujemy także dostęp do naszych nagranych audycji wideo pt. „Lekcje Miłości – inspirująco o bliskich związkach”.

Gdy partner nie chce iść z Tobą na terapię par

Sesje dla osób, które obecnie nie są w bliskim związku, albo są w związku, jednak partner nie wyraża chęci uczestniczenia w terapii par.

Bywa i tak, że jesteś osobą, która naprawdę chce naprawiać związek, ale Twój partner nie chce przyjść na spotkanie z psychologiem. Możesz Go zachęcać do wizyt, ale gdy nie przyniesie to efektu, to masz możliwość pracy nad sobą i swoją rolą w związku podczas sesji indywidualnych.

Gdy doskwiera Ci samotność

Czasami doskwiera nam samotność, czasami mamy problem ze stworzeniem lub utrzymaniem stałego, bliskiego związku. Wtedy możemy popracować nad elementami, które szczególnie uprzykrzają życie, np. wzorcami (schematami) miłości i związków, regulacją emocji, samooceną.

Po rozstaniu i rozwodzie

Psychiczny ból po rozstaniu a także przytłaczający świat bez drugiej osoby. Jak sobie z tym radzić?

Propozycje tematów, którymi możemy zająć się podczas sesji indywidualnych

  • Nadmierne poświęcanie się dla innych / nadmierna zależność od innych
  • Poczucie samotności
  • Radzenie sobie z emocjami
  • Destrukcyjne wzorce (schematy) miłości i bliskich związków
  • Relacje z byłym partnerem / małżonkiem
  • Radzenie sobie po rozstaniu / rozwodzie
  • Samoakceptacja
  • Poczucie własnej wartości
  • Droga do szczęścia i pełnego życia

Psychoterapeuci – umów się na spotkanie

Tomasz Kurzydłowski – specjalizuje się w terapii par i małżeństw, wspiera w tworzeniu bliskich relacji. Pracuje wykorzystując Terapię Skoncentrowaną na Emocjach EFT, Terapię Poznawczo-Behawioralną CBT, Terapię Akceptacji i Zaangażowania ACT oraz terapię systemową. Pracuje także z osobami cierpiącymi na zaburzenia psychiczne, w kryzysie emocjonalnym.

Joanna Stelmach – zajmuje się zaburzeniami psychicznymi, głównie lękowymi (nerwicami) i nastroju (depresja)

Terapia par i małżeństw - Joanna Stelmach i Tomasz Kurzydłowski

Lekcje Miłości – inspirująco o bliskich związkach

Bezpłatne webinary (audycja wideo na żywo)

Zapraszamy na cykl BEZPŁATNYCH webinarów (na żywo) na temat związków i rozwoju osobistego. Na każdym spotkaniu będzie poruszany jeden temat. Będzie też czas na pytania & odpowiedzi.

Webinar to taka forma audycji, w której my mówimy a Ty oglądasz nas/prezentację. My Ciebie nie widzimy i nie słyszymy.
Możesz porozumiewać się z nami za pomocą czatu.

REJESTRACJA na webinar:
w tym momencie nie znamy dat kolejnych Lekcji Miłości (zapraszamy do archiwalnych nagrań)

Po kliknięciu w powyższy link przeniesiesz się do strony z rejestracją gdzie wystarczy podać swój email aby otrzymać prywatny link do webinaru (link otrzymasz też emailem).

❤ Jeśli chcesz pomóc innym, prześlij im link do rejestracji (nie udostępniaj prywatnego). Niech dobro i miłość się rozprzestrzenia ❤

Spotykamy się w poniedziałki o 20:00 (sprawdź daty). Audycja trwa około 60-90 minut. Oto najbliższe terminy:

Nie uczono nas jak budować zdrowe relacje, więc naszym zadaniem jako dorośli jest uczuć się tego samodzielnie. Dla nas spotkanie z innymi jest prawdziwą inspiracją i okazją do dowiedzenia się czegoś o sobie i relacjach. Uczmy się od siebie nawzajem! 🙂

Dlaczego Lekcje Miłości? Zainspirował nas Leo Buscaglia (1924-1998) autor książek, wykładowca który stworzył zajęcia nieobowiązkowe dla studentów pt. LOVE 1A.

„Uczyć się miłości oznacza podlegać nieustannym zmianom. Ten proces nigdy się nie kończy, ponieważ drzemiący w człowieku potencjał miłości jest nieskończony.”
Leo Buscaglia

Nazywamy się Joanna Stelmach i Tomasz Kurzydłowski – jesteśmy małżeństwem, z zawodu psychologami. Wierzymy, że wzrastanie ku miłości to przeznaczenie każdego człowieka. Ważne, aby ten rozwój odbywał się dwukierunkowo – ku samemu sobie oraz w stronę otoczenia – najbliższych nam ludzi i reszty świata.

Od lat prowadzimy stronę PieknaMilosc.pl aby pomagać w tworzeniu udanych związków oraz inspirować na ścieżce rozwoju osobistego. Sami pogłębiamy naszą wiedzę i staramy się praktycznie ją stosować. Nieustannie uczymy się czegoś nowego o sobie, o związkach, o miłości 🙂

Stań się osobą, która kocha i jest kochana. Naucz się zdrowej miłości do siebie oraz twórz relacje, które Ciebie i Twoich Bliskich uczynią szczęśliwymi!

Wierzymy, że zdobywanie takich umiejętności pomaga tworzyć lepszy świat – pełen miłości, spokoju i poszanowania innych..

Zapraszamy Cię do wspólnego wzrastania w Miłości!
Wszyscy jesteśmy do Niej stworzeni!
Wszyscy na Nią zasługujemy!

Joasia & Tomek

Co to są webinary?

Spotkamy się na platformie do webinarów LiveWebinar. Nic nie musisz instalować, wystarczy że klikniesz link do pokoju webinarowego, który Ci wyślemy po rejestracji. Proste, prawda?
Ważne jest to, że ten link jest tylko dla Ciebie i z niego może wejść tylko jedna osoba. Więc jeśli chcesz aby ktoś z Twoich bliskich, znajomych też skorzystał, to po prostu skieruj taką osobą na naszą stronę z rejestracją:
https://www.pieknamilosc.pl/lekcje-milosci/

LiveWebinar zachęca do użycia przeglądarki Chrome, Firefox lub Opery. Na innych też powinno działać, ale może nie będą dostępne wszystkie opcje.

Polecamy korzystać z laptopa /komputera stacjonarnego albo z dobrego tabletu / smartfona. Na starych urządzeniach mobilnych jakość obrazu i dźwięku może być gorsza. Zadbaj o dobre połączenie internetowe.

Webinar to taka forma spotkania, w którym my mówimy a Ty oglądasz nas/prezentację. My Ciebie nie widzimy i nie słyszymy.
Możesz porozumiewać się z nami za pomocą czatu. Czasami będzie także możliwość zadawania pytań (to będzie opcja dla chętnych), wtedy albo na czacie, albo połączymy się głosowo (np. laptopy mają wbudowany mikrofon i kamerę).

Zadbaj o siebie i zaaranżuj przyjazne środowisko do uczestniczenia w Lekcjach Miłości 🙂 Aby otaczał Cię spokój i cisza, zrób sobie zdrowy napój, przygotuj notatnik..

Nagrania wideo z Lekcji Miłości, które już się odbyły

Pamiętaj, że uczestnictwo na żywo jest bezpłatne! Zobaczy wyżej daty Lekcji Miłości w najbliższym czasie!

Możesz wykupić dostęp do Lekcji Miłości, które już się odbyły – ta opłata pozwala nam utrzymać niezbędną infrastrukturę do obsługi webinarów. Zobacz opisy archiwalnych Lekcji Miłości:
https://www.pieknamilosc.pl/lekcje-milosci/#Lista_Lekcji_Milosci

PieknaMilosc.pl – psychologia miłości, szczęście, poczucie własnej wartości

Nasza strona o miłości, związkach i rozwoju osobistym. Prowadzona od 2008 roku. Zawiera mnóstwo artykułów i wskazówek. Jest kopalnią pomysłów dla par, singli i wszystkich zainteresowanych samorozwojem. Zapraszamy!

Wejdź na PieknaMilosc.pl